Atgal į sąrašą

Osteopato G. Avdejevo stuburo ir Atlanto slankstelio korekcijos

  • Rugpjūčio 11, 2023

Osteopato G. Avdejevo stuburo ir Atlanto slankstelio korekcijos be laužymo ir skausmo.

 

Sulaukėme daug puikių atsiliepimų bei laimingų pacientų po praėjusio gydytojo vizito. Taip pat, liko daug nespėjusių pas jį apsilankyti – vietų skaičius labai ribotas!

Su didžiausiu džiaugsmu norime pranešti, kad gydytojas osteopatas G. Avdejevas sutiko atvykti dar kartą į Rusne Villa!

 

2023 metų Rugpjūčio 11 d. Rusne Viloje, viešės vienas iš žymiausių savo srities specialistų, II-os kartos gydytojas osteopatas, unikalios manualinės terapijos specialistas Genadijus Avdejevas (Ukraina).

 

Jūs, Jūsų draugai ar vaikai skundžiasi skausmais stuburo ar sąnarių srityse? Tokiu atveju Jums verta apsilankyti pas vieną iš geriausių Osteopatų / Manualinių Terapeutų – Genadijų Avdejevą (Ukraina). Jis jau daug metų vizituoja Europos Sąjungos, Rusijos ir Ukrainos pacientus.

 

Genadijus Avdejevas, derindamas įgytas žinias su paveldėtais gebėjimais (Genadijaus mama Tatjana Avdejeva – Татьяна Георгиевна Авдеева – garsi Ukrainos osteopatė), jau daug metų padeda žmonėms sugrįžti į pilnavertį gyvenimą netgi po sunkiausių sportinių, darbo metu patirtų, gimdymo ar kitokių traumų.

 

Stuburo manipuliacijas Genadijus atlieka pirštais, labai švelniai, be jokių laužymų, ko paprastai bijo žmonės, lankėsi pas tradicinius manualinės terapijos specialistus.

 

Kviečiame visus, kurie turite stuburo srities funkcinių sutrikimų, ūminių ir lėtinių susirgimų (kurie dažniausiai pasireiškia įvairaus pobūdžio skausmais), kuriuos vargina šie stuburo, sąnarių, vidaus organų negalavimai: skoliozė, osteochondrozė, kifozė, tarpslankstelinė stuburo išvarža, protruzija, stuburo slankstelių pasislinkimas, skausmai kaklo, pečių, juosmens srityje; dislokacija (išnirimas), sąnario pasislinkimas, artritas, artrozė, bursitas, podagra, bendro pobūdžio sąnarių skausmas; skausmas pilvo srityje; vidaus organų pasislinkimas; traumų ir sužalojimų korekcija bei jos užtvirtinimas, teikiant rekomendacijas atitinkamiems fiziniams pratimams.
Kviečiame ir tuos, kuriems aktuali profilaktinė apžiūra.

 

Gydytojas dirba ir su vaikais. Rezultatai ir atsiliepimai ypatingai geri. Dauguma vaikų turi įvairaus stiprumo gimdymo ir vaikystėje patirtas traumas, bei traumas, susietas su kritimu ar netinkamu sportu, vaikų stuburų būklę taip pat labai įtakoja ilgalaikis sėdėjimas prie kompiuterio, sunkių kuprinių nešimas ir pan. Vaikus vargina žvairumas, nevienodos akys, astigmatizmas, trumpesnė koja, nusileidęs petys, cerebralinis paralyžius ir pan. Kuo anksčiau bus padarytos korekcijos, tuo greitesnis prarastų funkcijų atstatymas.

 

Žodžiu, jei yra atsikartojančių problemų, geriau pasikoreguoti stuburą ir tik po to koreguoti fiziologiją, mitybą, judėjimą. Sąnarių problemos irgi tampriai susijusios su stuburu. Labai svarbu patikrinti vaikus. Lietuvoje kol kas nėra tokių specialistų, todėl mes pasikvietėme šį žmogų.

 

Osteopatinis/manualinis gydymas dažnai reikalauja kelių kartų, priklausomai nuo problemos senumo, nuo žmogaus amžiaus, judrumo, kūno svorio, sutrikimo priežasčių, nuo Genadijaus rekomendacijų laikymosi. Kiekvieno rezultatai individualūs. Geriausias gydymas – prevencija.

 

Jo asmeninis tinklapis http://gendoctor.com/lietuva/  Genadijus atvyksta iš Odesos (Ukraina). Jis dirba unikaliu metodu, kurio išmoko iš savo garsios mamos. Jo metodika unikali tuo, kad jis tvarko stuburą be laužymų, atstato slankstelius į teisingą padėtį pirštų pagalba, atpalaiduoja raumenis, laikančius slankstelius neteisingoje padėtyje, atstato energijos teisingą cirkuliaciją. Pirštų pagalba jis atstato į teisingą padėtį ir pirmąjį stuburo slankstelį Atlantą. Be to, duoda rekomendacijas, pamokina, kokią mankštą reikia daryti, kad nereikėtų pagalbos ateityje. Genadijus patikrina visą stuburą, labai švelniai atpalaiduoja įtemptus nervus, raumenis. Jei yra nukrypimų, ištaiso, ištaiso ir Atlanto slankstelio padėtį. Vis tiek būtų gerai turėti nuotraukas, ir pasakyti savo anamnezę. Tada greičiau susiorientuoja, kur daugiau paskirti laiko.

 

Jūsų dėmesiui atsiliepimas vieno iš Rusijos sveikatinimo sistemų kūrėjų, korifėjų – Goltis apie Genadijų ir jo metodiką:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=9RyPZ1akjY4

 

Genadijus patikrina visą stuburą, atpalaiduoja, labai švelniai įtemptus nervus, atpalaiduojami įsitempę raumenys. Jei yra nukrypimų, ištaiso, ištaiso ir Atlanto slankstelio padėtį. Vis tiek būtų gerai turėti nuotraukas, ir pasakyti savo anamnezę. Tada greičiau susiorientuoja, kur daugiau paskirti laiko.

 

VIZITO KAINA:

Pirmoji konsultacija/ korekcija: 100 EUR (vaikai iki 8 m. su besikonsultuojančiais tėveliais įleidžiami nemokamai)

Pakartotinė konsultacija/ korekcija  80 EUR (vaikai iki 8 m. su besikonsultuojančiais tėveliais įleidžiami nemokamai)

 

REZERVACIJAS PRIIMAME TIK RUSNĖJE.

 

NEDELSK IR REZERVUOK VIETĄ VIZITUI JAU DABAR:                                                
+370 626 37787 arba vingaile@villarusne.lt
Kviečiame pasirūpinti savo sveikata ir pasinaudoti šia galimybe.

 

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS.2023 © Visos teisės saugomos. Rusne Villa